Той момент, коли цілились у Forbes, а потрапили до списку порушників ГВН Криклія

Грудень 09 2020

За минулий тиждень було нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження ТЗ. Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

ТОП-3 порушників габаритно-вагових норм за 30.11– 6.12:
1. На автодорозі Р-03 – авто Volvo (перевізник – ТОВ «ім. О.Г. Бузницького») з перевантаженням на 26%. Загальна вага транспортного засобу склала 50,48 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 2856,50 євро.

2. У Києві на вул. Будіндустрії – авто MAN (перевізник – ТОВ «ЮГ-Логістик») з перевантаженням на 33%. Загальна вага транспортного засобу склала 53,08 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1451,52 євро.

3. На М-14 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ «СПМК-17») з перевантаженням на 20%. Загальна вага транспортного засобу склала 48 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 196,98 євро.

«Наша мета – повна автоматизація процесу зважування задля виключення людського фактора. Ми маємо забезпечити дієвий контроль. Зараз триває законодавче врегулювання цифровізації ГВК, підвищення штрафів та встановлення справедливої відповідальності за порушення габаритно-вагових норм», – зазначив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.
Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii

Любі і дорогі замовники! Ми у цивілізованій країні, де метою бізнесу є покращення якості послуг, збільшення доступності сервісів, але точно не потрапляння у ганебні списки Міністра інфраструктури. Тож будьте ввічливими, і завантажуйте наданий вам транспорт чесно.
Всім добра.