22,15 євро на годину – стільки доведеться платити водієві за роботу в Данії

Грудень 15 2020

З 1 січня 2021 р водії, які здійснюють, зокрема, каботажні операції на території Данії, повинні отримувати мінімальну заробітну плату, що діє в цій країні.

Транспортні компанії, які мають намір виконувати каботажні перевезення або доставку дорожнім транспортом в комбінованому транспорті в Данії, з початку 2021 року мають будуть заявляти про такі операції в данське Торговельне відомство через електронну систему.
У разі перевірки водій повинен пред’явити поліції або іншим контролюючим службам заявку делегування, трудовий договір і підтвердження виплати заробітної плати.
Мінімальна ставка, яку повинен отримати водій за роботу на території Данії, становить 164,96 данських крон на годину, тобто 22,15 євро.

Правила, які вступлять в силу з 1 січня, також будуть охоплювати іноземні транспортні компанії і їх співробітників. Правила не поширюються на міжнародні перевезення і транспортування, здійснювану транспортними засобами з ДММ нижче 3,5 т на території Данії.

Нові обов’язки і високі штрафи

За недотримання обов’язку реєстрації або невірне повідомлення про каботажного операції іноземному перевізнику буде загрожувати штраф в розмірі 10 тис. данських крон (бл. 1,3 тис. Євро). Однак якщо в ході перевірки виявиться, що водій не отримує відповідної винагороди за каботаж, штраф складе набагато більше, тобто не менше 35 тис. данських крон (бл. 4,7 тис. Євро).
Перевірки будуть проводитися як поліцією, так і спеціальним адміністративним органом. Поліція зможе в певних випадках перешкоджати водію продовжувати маршрут.

Більше деталей: Trans.INFO