Вас вітає ПП «Ромді Україна»! З метою підвищення якості послуг з організації вантажоперевезень, ми будемо раді отримати від Вас декілька відповідей на прості запитання.

Вас приветствует ЧП «Ромди Украина»! С целью повышения качества услуг по организации грузоперевозок, мы будем рады получить от Вас несколько ответов на простые вопросы.

Welcome to PE «Romdi Ukraine!»! To improve the quality of the organization of cargo transportation, we will be happy to receive your answers for a few simple questions.

Firma prywatna «Romdi Ukraina» wita Państwo! W celu poprawy jakości usług dla organizacji transportu ładunków, będziemy mieli przyjemność , jeżeli Pan/Pani da odpowiedz na kilka prostych pytań.

Вантажні перевезення

ВАНТАЖНИЙ ТРАНСПОРТ

Сучасний темп життя і зростання інфраструктури в містах сполучені з необхідністю оперативно і регулярно доставляти різні типи вантажів по всьому світу. У цьому вам допоможе ПП «Ромді Україна». Наша компанія працює в сфері транспортних послуг вже багато років. За цей час ми створили злагоджену систему недорогої доставки по території України, ЄС і СНД.

Головний напрямок діяльності ПП «Ромді Україна» – транспортні перевезення. Ми маємо власний автотранспорт, а також партнерські відносини з провідними українськими транспортними компаніями. Це дозволяє значно скорочувати час на транспортні перевезення.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ЗАМОВНИКА

Час виконання перевезення

Продумана схема руху транспорту, за рахунок чого оптимізується маршрут і тимчасово-фінансові витрати на його виконання

Досвід наших співробітників

Великий досвід наших фахівців, які успішно виконали тисячі перевезень

Наявність власного автопарку

Власні автомобілі дають можливість надавати клієнту високу якість послуг за рахунок повного і безпосереднього конторолю над процесом перевезення

ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

ПП «Ромді Україна» — Ваш надійний партнер. Ми — помічник для тих, кому потрібні якісні і швидкі вантажні автоперевезення.

Якщо ви відвідали наш сайт, значить, вам була необхідна транспортна компанія з відмінною репутацією і сервісом. І ви її знайшли! Компанія «Ромді Україна» – це команда професіоналів, які подбають про доставку ваших товарів в короткі терміни.

Зв'яжіться з нашими менеджерами і ми допоможемо вам в будь-якому питанні